Search
Monday, May 21, 2012 ..:: Diensten » Automotive » Aanhangwagen III ::..   Login
 Verhuur van aanhangwagens Minimize

Ongeremde brede dubbelasser (1,57m breed) met een MTM van 750 Kg.  De aanhangwagen is voorzien van een afneembare huif en bache.  Er is een stevige oprijplaat voorzien.  De bodem is afgewerkt met een gegalvaniseerde plaat.  Steun- en reservewiel is ook beschikbaar.

U kunt deze ook gebruiken voor het vervoeren tot 2 motoren. Er zijn 2 verplaatsbare motorsteunen voorszien. Of voor het vervoer van goederen (bijvoorbeeld voor een verhuis).

Competetieve prijzen op aanvraag, naargelang de gewenste huurtijd. Er wordt altijd een borg gevraagd.

Afmetingen aanhangwagen binnenruimte: 2,57m lang x 1,57m breed

Andere foto's van de aanhangwagen

Overzicht verhuur op kalender

Hoe verzekert u een gehuurde aanhangwagen?


Zwaardere motoren vervoeren? We hebben hiervoor een geremde dubbelasser, met een groot laadplatform. Er kunnen 3 grotere motoren, of 5 racemotoren op geplaatst worden. Let op, u heeft een rijbewijs BE nodig. De aanhangwagen heeft een MTM van 2 Ton.


      

 Aanhangwagen 3 met bache Minimize

      

 Aanhangwagen 3 zonder bache, met motorsteunen Minimize

      

V.S.C. bvba   Terms Of Use  Privacy Statement